Publikacje

Szanowni Państwo,
zapraszamy serdecznie do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ciechanowie na spotkanie z dr inż. Aleksandrą Czarnewicz-Kamińską, które odbędzie się 7 lutego 2020 r. o godz. 18.00 w Krzywej Hali, Plac Piłsudskiego 1.
Podczas spotkania, które poprowadzi dziennikarka Katarzyna Kosińska Panie będą mówić zarówno o książce kucharskiej, której współautorką jest Aleksandrą Czarnewicz-Kamińską, jak również o prawidłowym odżywianiu, unikaniu błędów żywieniowych i o tym, jak z jedzenia czerpać przyjemność i korzyść.

Aleksandra Czarnewicz-Kamińska – specjalistka ds. żywienia człowieka, dziennikarka, autorka bloga kulinarnego ladydieta.pl, wykładowca.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba

 

Tym razem troszkę inaczej 🙂 Nie o gotowaniu, ale o tym, czy łatwo być matką…

Tygodnik Ciechanowski Nr 21
Sonda „Tygodnika”

 

Tak ładnie o mnie napisano… W „Saloniku” – kobiety, dieta i muzyka.

 

 

Rok 2012… Przełomowy pod względem zawodowym w moim życiu. Spełnia się moje marzenie i powstaje książka kucharska „Dieta i Miłość”. Współautor publikacji Wojtek Charewicz – człowiek niezwykle charyzmatyczny. Kucharz pasjonat obdarzony kulinarnym talentem. Zawarliśmy w tej książce nasze ówczesne ulubione i sprawdzone przepisy kulinarne. Każdy przepis poprzedzony w historyjką i urzeczywistniony apetyczną fotografią. Zresztą przeczytajcie i oceńcie sami 🙂